PODZIELILI SIĘ CZĄSTKĄ SIEBIE W RAMACH AKCJI „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ” - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODZIELILI SIĘ CZĄSTKĄ SIEBIE W RAMACH AKCJI „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”

Data publikacji 30.03.2018

Dziś do akcji honorowego oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej inicjatywy „SpoKREWnieni służbą” włączyli się funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Dziś, kolneńscy policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, włączyli się w ogólnopolską akcję pn. „SpoKREWnieni służbą”. Jako jedeni z pierwszych swoją krwią podzielili się  Komendant Powiatowy Policji w Kolnie młodszy inspektor Artur Żebrowski oraz I Zastępca Komendanta kom.Ryszard Duchnowski. W ciągu kilku godzin 10 osób przekazało prawie 5 litrów krwi, które wkrótce trafią do potrzebujących. 

Niektórzy z dawców, od wielu lat, regularnie oddają swoją krew, aby ratować ludzkie życie. Policjanci zgodnie podkreślają, że jest to dla nich również forma służby na rzecz społeczeństwa. 

To już II edycja akcji pn. „SpoKREWnieni służbą”, która objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Jej głównym celem jest pomoc chorym i poszkodowanym w wypadkach drogowych, a także symboliczne oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym. 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl