KPP Kolno

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI - BYŁ NIETRZEŹWY

  Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policjantów z kolneńskiej drogówki. Mężczyzna mając blisko promil alkoholu w organizmie, porzucił pojazd i próbował oddalić się pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany na klatce schodowej w jednym z bloków.

 2. NIETRZEŹWI ZA KIEROWNICĄ

  Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń mundurowych, nadal są wśród nas tacy, którzy decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu. W miniony weekend policjanci na terenie powiatu kolneńskiego zatrzymali dwoje takich nieodpowiedzialnych kierowców. Funkcjonariusze niezmiennie apelują i proszą o zachowanie rozwagi oraz trzeźwego umysłu.

 3. 140 KM/H NA "PIĘĆDZIESIĄTCE"

  Policjanci z kolneńskiej „drogówki” zatrzymali w czwartek kierowcę, który jechał przez Kąty z prędkością 140 kilometrów na godzinę. Miejsce przeprowadzonej kontroli, internauci wskazywali na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 4. PRĘDKOŚĆ POD KONTROLĄ KOLNEŃSKICH POLICJANTÓW

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, włączyli się do policyjnych działań „Prędkość". Miały one na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zwrócenie uwagi na przestrzeganie przez kierowców limitów dozwolonych prędkości.

 5. STRACILI UPRAWNIENIA ZA SZYBKĄ JAZDĘ

  Policjanci kolneńskiej drogówki zatrzymali wczoraj prawo jazdy 2 kierowcom. W obu przypadkach powód był ten sam – nadmierna prędkość!

 6. TEREN ZABUDOWANY – ZOBOWIĄZUJE!!!

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Konto nieodpowiedzialnego kierującego zasiliły również punkty karne. Miejsce w którym przeprowadzano kontrolę drogową, zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa