Chcieli podlać sadzonki konopi - zostali zatrzymani - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli podlać sadzonki konopi - zostali zatrzymani

Kolneńscy kryminalni ujawnili uprawę konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli ogółem 10 doniczek z sadzonkami tej rośliny. Mężczyzna podejrzany o ich uprawę usłyszał wczoraj zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Kolneńscy kryminalni ujawnili uprawę konopi, która znajdowała się na jednym z pól, na terenie gminy Kolno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sadzonki nielegalnej rośliny prawdopodobnie stanowią własność jednego z mieszkańców pobliskiej miejscowości. Wczoraj w nocy, policjanci zauważyli w miejscu uprawy nielegalnych sadzonek dwóch młodych mężczyzn idących z butelkami z wodą. Fakt ten natychmiast wzmógł czujność mundurowych, którzy przypuszczali, że osoby te idą podlać nielegalne sadzonki. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, z których jeden okazał się właścicielem nielegalnej uprawy. Mundurowi zabezpieczyli ogółem 10 doniczek z sadzonkami konopi, co potwierdziły wstępne badania narkotesterem. Wczoraj mężczyzna podejrzany o ich uprawę usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.kolno.policja.gov.pl

Ładowanie odtwarzacza...