AKCJA "ZNICZ 2018" ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

AKCJA "ZNICZ 2018" ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU

Data publikacji 29.10.2018

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie od godz. 6:00 31.10.2018r. do godz. 24:00 04.11.2018 r. będą prowadzić działania pod kryptonimem „Znicz 2018r.”.W trakcie służby policjanci będą: czuwać nad utrzymaniem płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, eliminować z ruchu nietrzeźwych uczestników, udzielać informacji kierowcom o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu, eliminować z ruchu drogowego pojazdy, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu w komunikacji.

W dniach od 31 października do 4 listopada 2018 r. zaplanowane są następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy:

 W Kolnie:

1. Na ulicy Sobieskiego wprowadza się zakaz zatrzymywania się po lewej stronie od skrzyżowania z ul. Senatorską do skrzyżowania z ul. Polną.

2. Na ul. Konopnickiej wprowadza się zakaz zatrzymywania się po stronie prawej od skrzyżowania z ul. Senatorską do parkingu przy SP nr 2 w Kolnie

3. Zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi na ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Krupki do drogi wjazdowej na cmentarz oraz od ww drogi do m. Gromadzyn.

4. Ograniczenie prędkości do 40 km/h na odcinku drogi do skrzyżowania z ul. Krupki oraz do skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Krupki do znaku – „koniec obszaru zabudowanego”.

W Lachowie:

1.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony  Kolna do skrzyżowania z drogą do m. Kiełcze Stare po lewej stronie

2.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony . Kiełcze Stare do skrzyżowania z m. Kolno po lewej stronie

Przypominamy, iż w okresie Święta Zmarłych obowiązuje ograniczenie w ruchu dotyczące samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton ( z wyłączeniem autobusów) w następujących terminach: - 31 października w godzinach 18-22 oraz - 1 listopada w godzinach od 8 do 22.