JEDEN KIERUJĄCY „ODPOCZNIE” OD JAZDY - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

JEDEN KIERUJĄCY „ODPOCZNIE” OD JAZDY

Data publikacji 01.06.2018

Pomimo zaostrzenia przepisów oraz wzmożonych policyjnych kontroli, nadal wielu kierowców lekceważy przepisy dotyczące ograniczenia prędkości. Wczoraj jedna osoba pożegnała się z uprawnieniami. Wyjątkowo nierozważnie zachował się kierowca, który rozpędził samochód osobowy do 112 km/h w terenie zabudowanym.

Za nami pierwszy dzień długiego weekendu. Niestety pomimo licznych apeli nie wszyscy uczestnicy ruchu drogowego wykazali się rozsądkiem. Nadal jednym z najczęściej lekceważonych przepisów jest przestrzeganie dopuszczalnej prędkości. Szczególnie nierozważnie zachował się wczoraj kierowca, który w terenie zabudowanym, w miejscowości Stary Gromadzyn, zlekceważył ograniczenie prędkości do 50 km/h i rozpędził auto do 112 km/h. Miejsce, w ktorym policjanci przeprowadzili kontrolę, wskazane jest na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako zagrożone z uwagi na "szybką jazdę". Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl

 

Praca w Policji