ZATRZYMANI PODEJRZANI O POBICIE - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANI PODEJRZANI O POBICIE

Data publikacji 17.04.2018

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Kolnie. Wczoraj 19 i 20-latek usłyszeli zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Kolneńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie 22-latka. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, ok godz. 2.00 w Kolnie, na skrzyżowaniu ulic Strażackiej z Senatorską. Mężczyzna został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Pokrzywdzony był uderzany po całym ciele. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce, ustalili wygląd napastników i już po niespełna godzinie zatrzymali. Obaj podejrzani znaleźli się w policyjnym areszcie.  Wczoraj mężczyźni w wieku 19 i 20 lat usłyszeli zarzuty pobicia, do których się przyznali i teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl