ZATRZYMANY SPRAWCA ZNISZCZENIA MIENIA - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY SPRAWCA ZNISZCZENIA MIENIA

Data publikacji 06.04.2018

Kolneńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę zniszczenia drzwi wejściowych na jednej ze stacji paliw na terenie Kolna. Dzięki sprawnemu działaniu policjantów chwilę później podejrzewany mężczyzna został zatrzymany. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny kolneńskiej komendy, dzisiaj tuż po północy, otrzymał informację, że na jednej ze stacji paliw w mieście, zostały uszkodzone drzwi wejściowe. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy w rozmowie ze zgłaszającym, ustalili, rysopis wandala. Straty zostały wycenione na około 600 złotych. Policjanci natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Kilka minut później, patrolując rejon miasta, na osiedlu Witosa, mundurowi zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Okazało się, że 41-letni mieszkaniec Kolna jest odpowiedzialny za zniszczenie mienia.  Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd. 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl