Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolneńscy policjanci informowali jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Trwa pilotaż interaktywnej „Mapy” na terenie województwa podlaskiego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie w ubiegły piątek zorganizowali kolejny już punkt informacyjny, tym razem na terenie Małego Płocka, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji.

W ubiegły piątek przed Urzędem Gminy w Małym Płocku policjanci zorganizowali kolejny punkt informacyjny w ramach pilotażowego programu „Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Mieszkańcy gminy mieli możliwość dowiedzieć się, na jakich zasadach działa nowe, policyjne narzędzie informatyczne, jakim jest „mapa”. Policjanci informowali też, jak  – za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - zgłosić problem czy zagrożenie w konkretnym miejscu. Chętni mogli także skorzystać z porad i wskazówek udzielanych przez dzielnicowego oraz podzielić się spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.
Pamiętajmy, że dobra współpraca pomiędzy społeczeństwem a Policją  prowadzi do systematycznej poprawy bezpieczeństwa.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl