Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne punkty informacyjne w ramach programu „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa”

Data publikacji 29.07.2016

Policjanci kolneńskiej komendy kolejny raz informowali mieszkańców miasta o tym, w jaki sposób korzystać z nowego policyjnego narzędzia informatycznego, jakim jest „Mapa Zagrożeń bezpieczeństwa”.

Wczoraj policjanci kolneńskiej komendy informowali mieszkańców miasta o tym, w jaki sposób korzystać z nowego policyjnego narzędzia informatycznego, jakim jest „Mapa Zagrożeń bezpieczeństwa”. Osoby zainteresowane mogły dowiedzieć się, w jaki sposób działa „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa” oraz jak za pomocą specjalnie przygotowanego komunikatora internetowego zgłosić o jakimś zagrożeniu czy problemie. Policjanci przypominali, iż strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Dzielnicowy udzielał też porad w zakresie możliwości zapewnienia bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.kolno.policja.gov.pl