KPP Kolno

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Kolneńscy policjanci z wizytą w szkole

  Policjanci z Kolna, w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie”, spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Łasze oraz ich rodzicami. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku oraz o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 2. „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” w Kolnie

  Policjanci z Kolna zaangażowali się w kampanię "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" i poprzez działania prewencyjne upowszechniają znak kampanii.

 3. „Wypadki na drogach - porozmawiajmy” w Kolnie

  Zbliża się przerwa świąteczna w szkołach i ferie zimowe, kiedy to aktywność dzieci na świeżym powietrzu wzrasta i często ma miejsce również po zmroku. To dobry moment, aby przypomnieć najmłodszym, jak ważna jest widoczność w ruchu drogowym, oraz że właściwie stosowane elementy odblaskowe mogą uratować życie.

 4. Uwaga mgła-noga z gazu

  Przez najbliższą dobę na terenie naszego miasta i powiatu będą pojawiać się gęste mgły przez które widoczność będzie znacznie ograniczona. Kolneńska policja apeluje o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 5. Wypadek w gminie Stawiski

  28-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają kolneńscy policjanci.

 6. Kolneńscy policjanci po raz kolejny przypominali o odblaskach