KPP Kolno

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. Dwóch pijanych mężczyzn, nie posiadających uprawnień do kierowania oraz osoba poszukiwana - zatrzymani dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Kolneńscy policjanci weryfikując zgłoszenia naniesione na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali dwóch nietrzeźwych 36-latków, którzy dodatkowo nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. W ręce mundurowych wpadł również mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania.

 2. "Kręci mnie bezpieczeństwo" w Kolnie

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie prowadzili działania pod nazwą ”Kręci mnie bezpieczeństwo”. Ogólnopolska kampania ukierunkowana jest między innymi na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania z uczestnikami rajdu rowerowego „Odjazdowy bibliotekarz” funkcjonariusze przypominali o zasadach bezpieczeństwa i obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

 3. Kolneńscy policjanci neutralizując zagrożenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa udaremnili jazdę nietrzeźwemu kierowcy z cofniętymi uprawnieniami do kierowania.

  Kolneńscy policjanci na drodze relacji Korzeniste - Poryte zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla, który miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny prawie 2 promile alkoholu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 4. Ruszyła kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”

  Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

 5. PUNKTY KARNE ONLINE - UWAGA NA FAŁSZYWE STRONY!

  Przypominamy, że e-usługa „Sprawdź swoje punkty karne” dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem portalu Obywatel.gov.pl i można ją zrealizować całkowicie darmowo.

 6. Długi majowy weekend przed nami – pamiętajmy o bezpieczeństwie…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.