KPP Kolno

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. Uwaga – sezon motocyklowy w pełni!

  Dwa wypadki z udziałem motocyklistów to bilans wczorajszego dnia w pow. kolneńskim. W obu przypadkach uczestnicy ze złamaniami trafili do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność!

 2. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Kolneńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu kolneńskiego.

 3. Niefortunna jazda na „śmieciarce”

  Jedna osoba ranna to bilans wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kolnie. Dwaj mężczyźni stali na stopkach z tyłu pojazdu tzw „śmieciarki”. Jeden z nich spadł. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.

 4. Bezpieczne wakacje to odblaskowe wakacje

  Kolneńscy policjanci przez cały czas prowadzą działania informacyjno – edukacyjne przypominając o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówią o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 5. Nietrzeźwi na drogach powiatu kolneńskiego

  W miniony weekend kolneńscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu czterech nietrzeźwych kierujących. O losie nieodpowiedzialnych kierowców zdecyduje teraz sąd.

 6. Noś odblaski - daj szansę kierowcy

  Policjanci kolneńskiej drogówki przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym musi, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.