KPP Kolno

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Akcja „Błysk” w Kolnie

  Policjanci z Kolna, podobnie jak w latach ubiegłych, realizują akcję pod nazwą „Błysk”. Działania te mają na celu przypomnienie i uświadomienie użytkownikom dróg o obowiązku stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

 2. Działania kolneńskiej „drogówki”

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kolneńskiej Policji cyklicznie prowadzą działania skierowane m.in. na bezpieczeństwo osób pieszych.

 3. Bądźmy widoczni na drodze ! Nośmy odblaski !

  Policjanci kolneńskiej drogówki przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym musi, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 4. Podsumowanie akcji „Znicz 2015''

  Trzech nietrzeźwych kierujących i kilkudziesięciu kierowców za inne przewinienia oraz jedną osobę poszukiwaną zatrzymali funkcjonariusze z Kolna podczas listopadowego świątecznego weekendu.

 5. Trwa policyjna Akcja ZNICZ 2015

  Trwa policyjna akcja „Znicz 2015”. Policjanci z kolneńskiej drogówki dbają o porządek i bezpieczeństwo, zwłaszcza na drogach oraz pomagają wszystkim w bezpiecznym dotarciu na groby swoich bliskich. Z kolei funkcjonariusze prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie w trosce o pieszych prowadzą działania profilaktyczne w pobliżu nekropolii - rozdając elementy odblaskowe.

 6. Akcja "ZNICZ" - zmiany w organizacji ruchu i ostrzeżenia

  W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie w dniach od godz. 6:00 30.10.2015r. do godz. 24:00 02.11.2015 r. będą prowadzić działania pod kryptonimem „Znicz 2015r.”.W trakcie służby policjanci będą: czuwać nad utrzymaniem płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, eliminować z ruchu nietrzeźwych uczestników, udzielać informacji kierowcom o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu, eliminować z ruchu drogowego pojazdy, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu w komunikacji.