KPP Kolno

Aktualności

autokar
niebeiska karta oko
reporter
STOP PRZEMOCY DOMOWEJ
stop
czerwony
policjant ktory mi pomogł
Ludzie to nie towar
stop wariatom na drodze
bezpieczna woda

Ruch drogowy

 1. Kolneńscy policjanci mają kolejny „Alka-Blow”

  Kolejny „AlcoBlow" trafił do kolneńskiej Policji. To nowoczesne urządzenie do pomiaru stężenia alkoholu. Pieniądze na jego zakup wygospodarowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kolnie.

 2. Turniej wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w powiecie kolneńskim.

  W miniony piątek na terenie Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu, odbyły się eliminacje XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, którego współorganizatorami byli policjanci Referatu Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

 3. Bądź bezpieczny na drodze!

  1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

 4. Wypadek z udziałem pieszego

  Stojącego na środku jezdni pieszego potrącił samochód. Mężczyzna trafił do szpitala. Okoliczności i szczegóły wypadku wyjaśniają kolneńscy policjanci.

 5. Jeden samochód – dwóch pijanych kierowców

  Policjanci z Kolna na drodze krajowej nr 61 zatrzymali do kontroli jadące „wężykiem” audi. Pojazd jednak nie od razu zatrzymał się, ponieważ wcześniej, w czasie jazdy, kierowca zamieniał się miejscami z jednym z pasażerów z tylnej kanapy. Okazało się, że obaj mężczyźni byli nietrzeźwi – mieli od 2,3 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto ten, który kierował pierwszy nie miał prawa jazdy. Za swoje postępowanie obaj staną przed sądem.

 6. Wypadek śmiertelny w gminie Turośl

  W wyniku uderzenia w drzewo zginął 37-letni kierowca mercedesa. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku ustalają kolneńscy policjanci.