KPP Kolno

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Zajęcia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  Kolneńscy policjanci kontynuują wizyty u dzieci w szkołach i przedszkolach, w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem spotkali się z uczniami szkół podstawowych w Kolnie, Czerwonem i Grabowie, którym przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 2. Bądź widoczny na drodze - NOŚ ODBLASKI!

  Początek jesieni, zmiana aury i szybciej zapadający zmrok powodują pogorszenie się warunków drogowych. Ograniczona widoczność ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, zwłaszcza pieszych i rowerzystów. Policjanci apelują o rozwagę i używanie elementów odblaskowych

 3. Kolneńscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo dzieci

  Kolneńscy policjanci cyklicznie prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Dzięki temu najmłodsi mieszkańcy powiatu mogą przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 4. Bezpieczny autobus

  Jeśli czeka Cię podróż autokarem możesz przed wyjazdem sprawdzić jego podstawowe dane. Umożliwia to e-usługa oferowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zapraszamy do korzystania ze strony bezpiecznyautobus.gov.pl.

 5. „Bezpieczna droga do szkoły” w pow.kolneńskim

  Trwają działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Kolneńscy policjanci przypominają najmłodszym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Kolneńscy policjanci kontrolują gimbusy

  Policjanci z kolneńskiej drogówki prowadzą działania pod kryptonimem „Gimbus”. Podczas tej akcji autobusy, którymi jeżdżą dzieci i młodzież są obiektem szczególnego zainteresowania mundurowych. Głównym celem prowadzonych kontroli jest poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży dowożonych do i ze szkół zbiorowymi środkami transportu.