KPP Kolno

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. Działania Trzeźwość w powiecie kolneńskim

  Kolneńscy policjanci, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzili w miniony weekend działania pod nazwą „Trzeźwość”. Skontrolowali trzeźwość ponad 670 kierujących. Okazało się, że dwóch z nich jechało na „podwójnym gazie”. Ta ogólnopolska inicjatywa skierowana jest przeciwko pijanym kierowcom, a także ma przeciwdziałać społecznemu przyzwoleniu na „ jazdę na podwójnym gazie”.

 2. Uwaga – sezon motocyklowy w pełni!

  Dwa wypadki z udziałem motocyklistów to bilans wczorajszego dnia w pow. kolneńskim. W obu przypadkach uczestnicy ze złamaniami trafili do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność!

 3. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Kolneńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu kolneńskiego.

 4. Niefortunna jazda na „śmieciarce”

  Jedna osoba ranna to bilans wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kolnie. Dwaj mężczyźni stali na stopkach z tyłu pojazdu tzw „śmieciarki”. Jeden z nich spadł. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.

 5. Bezpieczne wakacje to odblaskowe wakacje

  Kolneńscy policjanci przez cały czas prowadzą działania informacyjno – edukacyjne przypominając o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówią o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 6. Nietrzeźwi na drogach powiatu kolneńskiego

  W miniony weekend kolneńscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu czterech nietrzeźwych kierujących. O losie nieodpowiedzialnych kierowców zdecyduje teraz sąd.